Blog

Perfumy unisex dla każdego

Czy słyszeliście kiedyś o perfumach unisex? Nie są one tak popularne jak perfumy dedykowane oddzielnie kobietom i mężczyznom. A szkoda, bo to praktyczne rozwiązanie. Czym są zapachy unisex? Dla kogo są stworzone i jakie marki je produkują?

czytaj więcej ›

Top 3 zapachy męski Calvin Klein

Marka Calvin Klein od lat już znana jest na rynku: jest rozpoznawalna i popularna, nie tylko wśród osób znanych z ekranów telewizorów. Na zakup buteleczki perfum od Calvina Kleina pozwolić sobie może znaczna większość miłośników prawdziwych męskich zapachów.

czytaj więcej ›

Perfumowy savoir vivre — zasady stosowania perfum

Coraz więcej Polaków używa obecnie perfum, ale zdecydowanie zbyt mały procent z nich wie jak poprawnie je nosić. Zapraszamy zatem na krótki perfumowy savoir-vivre, w którym zawarte są podstawowe zasady stosowania perfum.
czytaj więcej ›

8 najciekawszych faktów o perfumach

Jak odpowiednio aplikować perfumy, aby ich zapach był intensywniejszy? Czym różni się woda toaletowa od wody perfumowanej lub kolońskiej? Niewiadomych jest znacznie więcej, dlatego przedstawiamy Państwu odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące perfum.
czytaj więcej ›

Testowanie perfum - jak wybrać idealny zapach?

Planujesz zakup perfum? Dowiedz się jak poprawnie przetestować zapachy? Poznaj kryteria, jakimi należy kierować się przy ich wyborze.
czytaj więcej ›

Czy perfumy mogą się przeterminować?

Czy perfumy mogą się przeterminować? Jak odpowiednio je przechowywać ? Co zrobić, aby długo zachowały swoją trwałość? Co im szkodzi? Przeczytaj nasz tekst, a dowiesz się więcej!
czytaj więcej ›

Najlepsze zapachy na Dzień Kobiet

Każda kobieta uwielbia dostawać prezenty, a okazji do obdarowywania w ciągu całego roku nie ma zbyt wiele. Już za niedługo Dzień Kobiet, przeczytaj o wyjątkowych upominkach, które można podarować kobietom.
czytaj więcej ›

Ranking 10 najpopularniejszych perfum

2016 rok już dawno za nami, warto więc zrobić małe podsumowanie i wyróżnić TOP 5 damskich i męskich zapachów najczęściej wybieranych przez Klientów w zeszłym roku.

czytaj więcej ›

Czym różnią się perfumy od wody perfumowanej i toaletowej?

Każdy zapach zamknięty w buteleczce składa się z dokładnie wyselekcjonowanych olejków eterycznych rozpuszczonych w różnych typach alkoholu lub wodzie. Więc gdzie jest różnica pomiędzy perfumami, wodą perfumowaną, a wodą toaletową? Cała tajemnica tkwi w stężeniu nut zapachowych. To od nich zależy, do jakiej kategorii dany zapach będzie zaliczony.
czytaj więcej ›

Najlepsze perfumy męskie na walentynki

Walentynki 2017 zbliżają się wielkimi krokami. Ten dzień dla wielu zakochanych jest doskonałym momentem, by wyrazić swoje uczucia w wyjątkowy sposób. Warto więc pomyśleć o zmysłowym prezencie dla swojego mężczyzny, który ukaże siłę naszej sympatii.

czytaj więcej ›