Blog

Ranking 10 najpopularniejszych perfum

2016 rok już dawno za nami, warto więc zrobić małe podsumowanie i wyróżnić TOP 5 damskich i męskich zapachów najczęściej wybieranych przez Klientów w zeszłym roku.

czytaj więcej ›

Czym różnią się perfumy od wody perfumowanej i toaletowej?

Każdy zapach zamknięty w buteleczce składa się z dokładnie wyselekcjonowanych olejków eterycznych rozpuszczonych w różnych typach alkoholu lub wodzie. Więc gdzie jest różnica pomiędzy perfumami, wodą perfumowaną, a wodą toaletową? Cała tajemnica tkwi w stężeniu nut zapachowych. To od nich zależy, do jakiej kategorii dany zapach będzie zaliczony.
czytaj więcej ›

Najlepsze perfumy męskie na walentynki

Walentynki 2017 zbliżają się wielkimi krokami. Ten dzień dla wielu zakochanych jest doskonałym momentem, by wyrazić swoje uczucia w wyjątkowy sposób. Warto więc pomyśleć o zmysłowym prezencie dla swojego mężczyzny, który ukaże siłę naszej sympatii.

czytaj więcej ›

Pomysły na prezent walentynkowy dla dziewczyny

Już za niedługo walentynki — dzień, w którym mroźną, lutową aurę rozgrzewa miłość. Dla wielu zakochanych jest to szczególny czas, swego rodzaju święto, wymagające odpowiedniego celebrowania, a co za tym idzie, obdarowywania się wzajemnie prezentami.
czytaj więcej ›

Nuty zapachowe perfum

Perfumy nie są tak proste jak mogłoby się wydawać. Każda ich buteleczka skrywa w sobie od kilku do kilkunastu różnych aromatów. Odpowiednio skomponowane perfumy po kolei, w ściśle określonych odstępach czasu, odkrywają przed nami pełnię zamkniętych w nich woni. Czym są nuty zapachowe, jakie nuty wyczujemy w perfumach i jak długo będą one wyczuwalne na naszej skórze?
czytaj więcej ›

Jak sprawdzić wiarygodność perfumerii internetowej?

Zamawianie perfum przez Internet to bardzo wygodna forma zakupu. I prawdopodobnie nie przesadzimy mówiąc, że niedługo stanie się dominującym sposobem zdobywania upragnionych zapachów. Perfumerii internetowych jest sporo, a ich liczba ciągle rośnie. Jak kupować, by być zadowolonym z zakupów?
czytaj więcej ›

Rodzaje zapachów damskich

Zachwycając się delikatnym zapachem perfum zamkniętych w eleganckim flakoniku, rzadko kiedy zastanawiamy się nad tym, jakie zapachy wchodzą w ich skład. A świat damskich perfum jest zarówno fascynujący, jak enigmatyczny i niedostępny. Uchylmy więc rąbka tajemnicy – dowiedzmy się, jakie rodzaje zapachów kryją się w buteleczkach.
czytaj więcej ›

EUFORIA – postanowienia noworoczne

Zaledwie tydzień temu powitaliśmy Nowy Rok. Dla sporej części z nas jest to doskonała okazja do realizacji postanowień noworocznych. Zwykle dotyczą one przestrzegania zdrowej diety, uprawiania ćwiczeń fizycznych czy sprawiania sobie małych przyjemności. Jak możemy sobie pomóc w ich spełnianiu i jaką rolę odgrywać w tej sprawie może nasza perfumeria?
czytaj więcej ›

Najlepsze męskie zapachy – spraw idealny prezent pod choinkę

Poszukując idealnego prezentu pod choinkę dla mężczyzny, warto wziąć pod uwagę perfumy. Należy jednak wybierać zapach ze stosowną skrupulatnością, gdyż na mężczyźnie zapach także musi dobrze się prezentować. Warto więc, dokonując zakupu, brać pod uwagę wiek oraz charakter i tryb życia obdarowywanego. Jakie perfumy z pewnością spodobają się eleganckiemu mężczyźnie?
czytaj więcej ›

Jak wybrać odpowiednie perfumy pod choinkę?

Wybór perfum jako prezentu pod choinkę tylko z pozoru jest wyborem prostym. Jeśli perfumy mają cieszyć obdarowanego – muszą być skrupulatnie dobrane, tu nie ma miejsca na byle jaki zapach. Jakie kryteria brać pod uwagę kupując perfumy dla naszych najbliższych?
czytaj więcej ›

Jakie kosmetyki podarować pod choinkę?

Kosmetyki to jeden z najchętniej kupowanych pod choinkę prezentów. Taki wybór ma szereg zalet, ale może też stać się powodem nieporozumień. Jakie rodzaje kosmetyków warto więc podarować bliskim pod choinkę, a jakich kategorycznie unikać? Oto krótki poradnik.
czytaj więcej ›

Perfumy dla dziewczyny – pomysły na prezent świąteczny

Święta Bożego Narodzenia oznaczają dla nas nie tylko wspólne spożywanie wieczerzy wigilijnej i dzielenie się opłatkiem, ale także potrzebę sprawienia najbliższym miłych niespodzianek. Jednym z najczęściej kupowanych prezentów są perfumy. To prezent niezwykle praktyczny, wyrafinowany i chętnie przyjmowany – pod warunkiem, że wybierzemy odpowiedni produkt. Oto kilka propozycji zapachów idealnych na prezent dla kobiet.
czytaj więcej ›

Jak rozpoznać oryginalne perfumy w pięciu krokach

Poszukując konkretnego zapachu, warto stawiać na oryginalne perfumy. To daje nam gwarancję najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa. Zakup oryginalnych perfum w drogerii nie jest niczym skomplikowanym. Trudniej jednak kupić właściwy produkt, jeśli transakcji dokonujemy przez internet, na lokalnym bazarku lub od osób prywatnych. Jak wówczas rozpoznać oryginalne perfumy?
czytaj więcej ›

Magiczne zapachy – dobierz perfumy do rodzaju skóry

Każda kobieta pragnie nie tylko pięknie wyglądać, ale także wspaniale pachnieć. Odpowiednio dobrane perfumy stanowią, obok starannego makijażu i manicure, dopełnienie kreacji. Dodają pewności siebie i seksapilu. Jak więc wybrać perfumy, by pasowały one do naszej skóry?
czytaj więcej ›

Jak i gdzie aplikować perfumy, aby ich zapach utrzymywał się jak najdłużej

Aby pięknie pachnieć, nie wystarczy spryskać się perfumami od góry do dołu. W trudnej sztuce perfumowania się obowiązuje kilka istotnych zasad, których nieprzestrzeganie może przynieść więcej szkody jak pożytku. Ważna jest nie tylko ilość użytych perfum, ale także wybór odpowiednich miejsc na ciele. Jak i gdzie aplikować perfumy, aby cieszyć się ich zapachem przez wiele godzin?
czytaj więcej ›