Blog

8 najciekawszych faktów o perfumach

Jak odpowiednio aplikować perfumy, aby ich zapach był intensywniejszy? Czym różni się woda toaletowa od wody perfumowanej lub kolońskiej? Niewiadomych jest znacznie więcej, dlatego przedstawiamy Państwu odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące perfum.
czytaj więcej ›

Testowanie perfum - jak wybrać idealny zapach?

Planujesz zakup perfum? Dowiedz się jak poprawnie przetestować zapachy? Poznaj kryteria, jakimi należy kierować się przy ich wyborze.
czytaj więcej ›

Czy perfumy mogą się przeterminować?

Czy perfumy mogą się przeterminować? Jak odpowiednio je przechowywać ? Co zrobić, aby długo zachowały swoją trwałość? Co im szkodzi? Przeczytaj nasz tekst, a dowiesz się więcej!
czytaj więcej ›

Najlepsze zapachy na Dzień Kobiet

Każda kobieta uwielbia dostawać prezenty, a okazji do obdarowywania w ciągu całego roku nie ma zbyt wiele. Już za niedługo Dzień Kobiet, przeczytaj o wyjątkowych upominkach, które można podarować kobietom.
czytaj więcej ›

Ranking 10 najpopularniejszych perfum

2016 rok już dawno za nami, warto więc zrobić małe podsumowanie i wyróżnić TOP 5 damskich i męskich zapachów najczęściej wybieranych przez Klientów w zeszłym roku.

czytaj więcej ›

Czym różnią się perfumy od wody perfumowanej i toaletowej?

Każdy zapach zamknięty w buteleczce składa się z dokładnie wyselekcjonowanych olejków eterycznych rozpuszczonych w różnych typach alkoholu lub wodzie. Więc gdzie jest różnica pomiędzy perfumami, wodą perfumowaną, a wodą toaletową? Cała tajemnica tkwi w stężeniu nut zapachowych. To od nich zależy, do jakiej kategorii dany zapach będzie zaliczony.
czytaj więcej ›

Najlepsze perfumy męskie na walentynki

Walentynki 2017 zbliżają się wielkimi krokami. Ten dzień dla wielu zakochanych jest doskonałym momentem, by wyrazić swoje uczucia w wyjątkowy sposób. Warto więc pomyśleć o zmysłowym prezencie dla swojego mężczyzny, który ukaże siłę naszej sympatii.

czytaj więcej ›

Pomysły na prezent walentynkowy dla dziewczyny

Już za niedługo walentynki — dzień, w którym mroźną, lutową aurę rozgrzewa miłość. Dla wielu zakochanych jest to szczególny czas, swego rodzaju święto, wymagające odpowiedniego celebrowania, a co za tym idzie, obdarowywania się wzajemnie prezentami.
czytaj więcej ›

Nuty zapachowe perfum

Perfumy nie są tak proste jak mogłoby się wydawać. Każda ich buteleczka skrywa w sobie od kilku do kilkunastu różnych aromatów. Odpowiednio skomponowane perfumy po kolei, w ściśle określonych odstępach czasu, odkrywają przed nami pełnię zamkniętych w nich woni. Czym są nuty zapachowe, jakie nuty wyczujemy w perfumach i jak długo będą one wyczuwalne na naszej skórze?
czytaj więcej ›

Jak sprawdzić wiarygodność perfumerii internetowej?

Zamawianie perfum przez Internet to bardzo wygodna forma zakupu. I prawdopodobnie nie przesadzimy mówiąc, że niedługo stanie się dominującym sposobem zdobywania upragnionych zapachów. Perfumerii internetowych jest sporo, a ich liczba ciągle rośnie. Jak kupować, by być zadowolonym z zakupów?
czytaj więcej ›